Ana SayfaKurumsal
15 yıldır sektörde Fikri ve Sınai Haklar konusunda aktif olarak yer alan, firmalarını en iyi ve kaliteli şekilde yönlendiren ve İstanbul’da kurulmuş olan Kalite Patent; yurtiçi ve yurtdışında Fikri ve Sınai Haklar (marka, patent, endüstriyel tasarım) alanında ve diğer danışmanlık hizmeti vermektedir.
Misyonumuz

Kalite Patent şirketini kurma amacımız 15 yıldır Fikri ve Sınai Haklar sektöründe yer alarak edindiğimiz bilgi ve birikimler ile firmalarımızı doğru yönlendirmek ve hukuki haklarını korumaktır. Faaliyet alanlarımız ile tüm firmalarımıza hizmet vermek için çabamız ve isteğimiz her zaman devam edecektir.

Firmaların yeni bir gelecek yaratarak sosyal refaha katkıda bulunan yenilikçi markalar, teknolojiler, ürünler ve tasarımlarıyla dünyaya ilham vermelerini sağlayacak çalışmalarına yardımcı olmak hedefimizdir.

Vizyonumuz

Amacımız Fikri ve Sınai Haklar konusunda firmalarımızın kendi oluşturmuş oldukları haklarını 3.kişilere zarar vermeden koruma altına almalarını sağlamaktır. Bu amaç ile firmalarımızı Türk Patent ve Marka Kurumu nezdinde yapılacak Marka, patent ve endüstriyel tasarım tescil başvuruları ve sonraki süreçleri hakkında doğru ve kaliteli bir çalışma ile yönlendirmelerimizi sağlamaktayız.

Vizyonun amacımız, kaliteli bir marka, yenilikçi bir şirket ve sektöre hızlı bir şekilde cevap verebilen bir firma olmaktır.

Call Now ButtonBizi Arayın